Saturday, April 1

महान श्रीमान विनोद र अनितालाई दिदीको मायाँ, बुहारी प्रति आमाजुको यति धेरै माया (भिडियो सहित)

June 11, 2021 1576

बुहारी प्रति आमाजुको माया साथै श्रीमानको मुहारमा खुशी ,विनोद ख’ड्का एउटा यस्ता उदाह’रणीय श्रीमान् हुन् जसले श्री’मान् हुनुको मह’त्व र कर्तव्य दुवै प्रमा’णित गरेका छन ।

विवाहको मण्डपमा अग्नी’लाई साक्षी राखी, सात फेरा घुमे’र, सात जन्म संगै हुन गरेको क’बुल उनले कहिले भुलेनन । उनलाई दे’ख्ने र उनले श्री’मतिलाई मा’या गरेको देख्ने जो कोहीले भन्छन्,‘श्री’मान् हुन् त यस्तो । २०७२ सा’लको बैशाख २४ गते विनोद र अनि’ताले मागी विवाहा गरे ।

उनीहरूको वै’वाहिक जीवन राम्रो’संग हाँसी खु’सीको साथ चलिरहेको थियो । विहेको २ वर्ष’पछि छोरी आहा’नाको आग’मनले उनीहरूको खु’सी झन् बढ्यो,यस्तो लाग्थ्यो उनिहरु सं’सारकै खुशी परिवार थिए । अनिता खडका र विनोद खडका यो जोडीलाई नचिन्ने सायदै कम होलान् ।यो जोडी नेपालकै एउटा नमूना जोडीको रुपमा चिनिएको छ ।

टि`कटकबाट भा’इरल भएको यो जोडीको वास्तविकता निकै नै मा’र्मिक र आ’त्मियताले भरिएको छ । अहिले पछिल्लो समय अनिताको स्वास्थमा निकै नै सुधार आएको छ ।

बिरामी हुनु भन्दा पहिले अनिता मोटी राम्रो थिइन् भने पछि अनिताको शरीरको तौल घ’टेर २७ किलोसम्म पुगेको थियो । तर अहिले अनिता निकै मोटाएकी छिन । अहिले उनको तौल बढेर ५५ किलो पुगेको छ ।

अ`प्रेसन फे`ल भईसकेपछि निकै नि दु`खद समयबाट गुज्रिरहेको अनिता परिवार अहिले भने सामान्य खुसि र अधिक्तम दुखि नैछ खुसि यो मानेमाकि अनिता हिड्न सक्ने सम्म भइन अनि दुख चहि उनको उपचार पैसा अभावले कहिले रोक्नुपर्ने अवस्था पनि सृजना हुन्छ ।

भगवान् जस्ता श्रिमान पहिलोपटक नै थियो यसरी रोएको ,अनिताको सु-स्वास्थ्यका लागि उनले आफ्ना आशुहरुलाई लुकाउनै सकेका थिएनन् ,पछिल्लो भिडियोमा हामिले यो प्रस्तुत गरिनै सक्यौ। पछिल्लो समय भने अनिताको स्वास्थ्य अवस्था एकदमै सुधारिएको हामिले पनि देख्न सक्यौ र अनितालाइ स्याहार गरेर बसिरहनुभएको दिदिले समेत अहिले निकै सुधार हुँदै गएको कुरा खुलाउनुभयो त्यति मात्रै हैन पहिले अनिताले के खादैछु भन्नेनै आकलन गर्न सक्दैन थिइन तर अहिले गर्न सक्ने भएकि छिन् ।

अहिले भने अनिताले सामान्य आफ्नै तबरमा उठ्ने र टाउकोले इसारा समेत गर्ने र प्रष्ट नभएपनि बोलेको केही हदसम्म आकलन गर्न सक्ने भएकि छिन् ।उनको अनुहारमा बेग्लै चमक समेत देखिन्छ।त्यति मात्रै हैन उनले थुप्रै खालका एक्ससाइजहरु गर्दै आएकि छिन् र उनी पहिलेको तुलनामा निकै नै ठिक हुँदै आइरहेकि छिन् ।

तलको भिडियो हेर्नुहोस्..

प्रतिकृया दिनुहोस्