Wednesday, June 7

आहा, अफ्रि,कन गायिका बियोन्सेका यि एकदमै रमाइला टिक-टक भि; डियोहरु ( हेर्नु`होस् भिडियो सहित)

July 30, 2021 1860

पछिल्लो समय नेपाली संगीतप्रेमी माँझ लोक`प्रिय रहेको गीत ‘फुल बुट्टे सारी’ बोलको गीत`लाई अहिले सवै दर्शक`हरुले मन पराएका छन ।

पछिल्लो समय हरेक उमेर समूहका व्यक्तिको जन`जिब्रोमा बसेको फूल बुट्टे सारी गीतले टिकट`कजस्ता सामा`जिक सञ्जालमा व्याप|कता पाइरहेको छ । महिला तथा पुरुष दुवैको स्वरमा सार्व`जनिक भएको सो गीतले छोटो समयमै युट्युबमा करोड बढी भ्युज पाएको हो ।

सार्व`जनिक अघिल्ला दुइ भर्सनले एक करोड बढी भ्युज पाईसक्दा नयाँ गीत सार्व`जनिक भएको हो । मेल र फिमेल भर्स|नको लोकप्रियता पश्चात यो गीत चाइल्ड र लेजेण्ड`री भर्सनमा समेत आएको थियो ।यी सवै भर्सनलाई अहिले दर्शन श्रो`ताले निकै नै रुचाए`का छन ।

त्यस्तै अहिले पछिल्लो समय यसलाई एक अफ्रि`की युवतीले गाएकी छिन । यो भर्सन पनि अब युटु`बमा हिट भएसगै अत्या|धिक दर्शकले मन पराएका थिए ।

अहिले भने सोही अफ्रिकन गायिका`ले परराष्ट्र मन्त्री प्रदिप कुमार ज्ञवालि आउनुभएको कार्यक्रममा आफ्नो प्रस्तु`ति दिदै गर्दा सबैजना चकित नै परेका थिए ।तिनै अफ्रिकि गायिका बियोन्सेका केही रमाइ`लो टिमटक भिडि`योहरु आजको यश शृङ्ख`लामा पेश गर्दछौ ।

पछिल्लो समय नेपाली संगीतप्रेमी माँझ लोक`प्रिय रहेको गीत ‘फुल बुट्टे सारी’ बोलको गीत`लाई अहिले सवै दर्शक`हरुले मन पराएका छन ।

पछिल्लो समय हरेक उमेर समूहका व्यक्तिको जन`जिब्रोमा बसेको फूल बुट्टे सारी गीतले टिकट`कजस्ता सामा`जिक सञ्जालमा व्याप|कता पाइरहेको छ । महिला तथा पुरुष दुवैको स्वरमा सार्व`जनिक भएको सो गीतले छोटो समयमै युट्युबमा करोड बढी भ्युज पाएको हो ।

सार्व`जनिक अघिल्ला दुइ भर्सनले एक करोड बढी भ्युज पाईसक्दा नयाँ गीत सार्व`जनिक भएको हो । मेल र फिमेल भर्स|नको लोकप्रियता पश्चात यो गीत चाइल्ड र लेजेण्ड`री भर्सनमा समेत आएको थियो ।यी सवै भर्सनलाई अहिले दर्शन श्रो`ताले निकै नै रुचाए`का छन ।

त्यस्तै अहिले पछिल्लो समय यसलाई एक अफ्रि`की युवतीले गाएकी छिन । यो भर्सन पनि अब युटु`बमा हिट भएसगै अत्या|धिक दर्शकले मन पराएका थिए ।

अहिले भने सोही अफ्रिकन गायिका`ले परराष्ट्र मन्त्री प्रदिप कुमार ज्ञवालि आउनुभएको कार्यक्रममा आफ्नो प्रस्तु`ति दिदै गर्दा सबैजना चकित नै परेका थिए ।तिनै अफ्रिकि गायिका बियोन्सेका केही रमाइ`लो टिमटक भिडि`योहरु आजको यश शृङ्ख`लामा पेश गर्दछौ ।

हेर्नुहोस तलको भिडियोमा..

प्रतिकृया दिनुहोस्