Wednesday, June 7

श्रीमानले मोटी भएकै कारण हेला गरेर छोडे पछी सानु मायालाई टिक-टकले भाइरल बनायो-हेर्नुहोस (भिडियो सहित)

November 13, 2021 1181

सामा”जिक संजालमा क’तिपय कुरा’हरु छिटै भा’ईरल हुने गर्द’छ्न । त्यसमा पनि अहिले सबै’को रोजाईमा परेको त सा”माजिक संजाल टिक’टक । त्यही टिक’टकमा भाइरल छिन सानु’माया । उनका भिडियो’हरु धेरैले मन पराउने गरेका छन । टिक”टक चलाउने प्राय सबैले उन’लाई चिन्ने गर्द’छन ।

का’रण हो उनको मोटो शरीर । मोटो शरीर भएर पनि राम्रो’सगँ नृ’त्य गरेर शरिर’लाई सबै तिर मर्काउन सक्ने खुबि’ले नै उनी अहि ले भाइरल भए’की छिन । मोटो शरीर भए’की उनी नृत्य गर्दा रमा’इलो देखिने गर्छ । कुनै बेला १३० कि’लो तौल’भएकी सानु’माया को वस्तबिक नाम भने भावना आचार्य हो ।कैलाली’को टिका’पुर घर भएकी भावना सानु माया’का नाम’ले चिनि’न्छिन । तर उनको भाइ’रल हुनु भन्दा अगाडि’को जीवन कथा भने पि’डा’दायी छ । उनलाइ उनका श्रीमान’ले मोटि भएकै का’रणले छोडेर गए।अहिले सनुमाया को सा’थमा एक ११ वर्षीय छोरी पनि भएको सानु’माया

बताउँ’छिन । आफू मोटि भ’एरै श्रीमान’ले छोडे’को उनी बता’उँछिन । आफुले खान खादा पनि खादै गरेको खानै फालि’दिने गरे’कोले पनि श्रीमान’सगँ आफु’लाई बस्न मन नलागे’को उनी बताउँ’छिन । सामाजिक संजाल टिक’टक आए पछि उनलाई सबैले चि’न्न थाले’को उनको भना’ई छ ।टिक”टकमा उनी सगै कैलाली कै सुनिल बिस्ट पनि टिक’टक मा देखिने गर्छन । उनि’हरुको जोडि टिक”टकमा धेरै भाइरल हुने गरे’को छ । त्यही का’रण पनि धेरैले उनि’हरु प्रेम जोडि हुन भन्ने टिप्पणी पनि गरे’का छन। तर त्य बारेमा दुबै जनाले आफु’हरु टिक”टकबाट चिनि’एको मिल्ने अ’सल साथी मात्र भए’को बताए ।

प्रेमी हुन’को लागि उ सगँ बिहे’को इच्छा पनि भएको हुनु पर्ने भए’कोले आफ्नो पहि’लो वैवा हिक सम्बन्ध बि”ग्रेकोले अगि’ले वैवाहिक जिवन आफु”लाई मन नला’गेको भन्दै सानु”मायाले आफ्नु हरु साथी मात्र भए’को बताईन ।आफु”हरुको भेट पनि टिक”टक बाटै भएको र अहिले पनि आफू”हरु त्यही अनु’रुप साथी मात्र भएको उनि’हरुको भनाई छ ।

टिका’पुर कै एक होटल’मा गए’को बेला सानु’माया र सुनिल   को टिक’टक बनाउ’ने क्रम’मा भेट भएको उनि’हरु बताउँछन । अघि’देखि नै भाइरल भएकी सानु’मायासगँ उक्त होटल’मा थुप्रैले टिक’टक बनाए’को देखेर आफू पनि बनाउन गए’को सुनिल बताउँछन ।मोटि भएकै’ले सानु’मायाको टिक’टक इडिट गरेर कसैले हेलि’कप्टर त कसै’ले डोजर लगाएतले उचाले’को भिडियो बनाए’का थिए ।त्यसै”क्रममा सुनिलले भने आफू साच्चिकै उचा’लेर बनाउने भने’पछि पहि’लेउचाल्न सक्छकि सक्दैन भने रबिना भिडियो

उचाल्न लगा’उँदा सुनि’लले उचाले पछि भिडियो बनाए’को सानु माया बताउँ’छिन । `’चुराके लैजा, उठाके लैजा” भन्ने हिन्दी गीत’मा सुनिलले सानु माया’लाई उठाएको उक्त भिडियो लगभग १ करोड जतिले हेरे’का छ्न। उक्त भिडियो भाइ’रल भए पछि भने आफु’हरु सगै भिडियो बनाएर एक असल साथी भएको उनि’हरुको भनाई छ । मोटि भएकै का’रण श्रीमान’ले छोडे पनि अहि’ले मोटि भएर नै सबैले चिन्दा खुशी लागे’को सानु’माया बताउँ’छिन ।

-भिडियो हेर्नुस

प्रतिकृया दिनुहोस्