Tuesday, March 21

राजेश हमालले जब ऋषि धमलाको सातो खाए , हमाल मेयर बन्रे कुराबारे यसो भन्छन् (भिडियो सहित)

April 10, 2022 637

काठमाडौं, २६ चैत्र ।महानायक राजेश हमालले नेपालले अब राजसंस्था नफर्कने दाबी गरेका छन् । आज (शनिबार) राति ८ः०० बजे प्राइम टिभीबाट प्रसारण हुने धमलाको हमला कार्यक्रमको लागि पत्रकार ऋषि धमलासँग कुरा गर्दै हमालले यस्तो बताएका छन् । उनले आफूलाई कम्युनिष्ट दर्शन पनि मन नपर्ने खुलासा गरे । उनले आफू डेमोक्र्याट भएको जनाए ।

पछिल्लो समय काठमाडौंको मेयरमा उठ्ने चर्चा चलाईएको भएपनि आफू मेयरमा नउठ्ने उनको भनाई छ । बरु, अब सक्रिय राजनीतिमा भने आउनसक्ने उनको भनाई छ ।

हमालले नेपाल अहिलेपनि हिन्दू राष्ट्रनै रहेको टिप्पणी गरे । उनले नेपालमा हिन्दूहरुको बाहुल्यता रहेकोले नेपाल अहिले पनि हिन्दू राष्ट्र रहेको स्पष्ट पारे ।

हमालले आफू र मधुबीचको सहमतिअनुसार नै सन्तान जन्माउनको लागि ढिलाई भएको सुनाए । उनले आफले मदिरा सेवन नगर्ने जनाए । र धुम्रपान पनि नगरेको भन्दै अरुलाई पनि मदिरा र धुम्रपान सेवन नगर्न सुझाव दिए । उनले भात नखाएको तीन वर्ष भएको पनि सुनाए ।

बाँकी तलको भिडियोमा हेर्नुहोस्..

यो पनि… पल शाह प्रकरण पछी दुर्गेश पहिलोपटक मीडियामा, पल शाहबारे गरे यसो भन्दै हात जोडेर माफी माग्दै यसो भने (भिडियो सहित)

ए मेरो हजुर ४ का निर्माता सुनिल कु`मार थापाले उक्त चल`चित्रबाट गायक दुर्गेश थापाको सिन काट्ने निर्णय नभएको बताएका छन् । गायक दुर्गेश फिल्ममा आफ्नो सिन काटि`एको/नकाटि|एको बारे अन्योलमा देखिए । उनले आफूले पनि विभिन्न मिडियामा यो खबर पढेको बता|ए ।

‘मलाई निर्माण पक्ष`बाट कुनै जान|कारी आएको छैन । यदि मिडिया|मा आएका कुरा सत्य हुन् भने पनि त्य|समा मेरो कुनै आपत्ति हुँदैन । आखिर सबै`ले बलेको आगो नै ताप्ने हुन् । मेरो सिन काटेर फिल्म चल्छ भने त्यसमा म खुसी नै हुन्छु,’ दुर्गेशले भने ।

पल शाह प्रकरणमा विवा`दित गायक तथा मोड|ल दुर्गेश थापा`लाई केही महोत्सवबाट समेत हटाइ`एको थियो । अहिले उनी फिल्म ‘ए मेरो हजुर ४’बाट पनि ह`ट्ने चर्चा चलेको छ । दुर्गेशको कारण फिल्म विवादमा नपरोस् भनेर निर्माण युनिटले ह|टाउन लागेको बताइन्छ ।

फिल्ममा दुर्गे|शको मुख्य अभिनेत्री सुहाना थापा पात्रले गायक दुर्गेश|लाई भेटेको एक दृश्य रहेको थियो । उक्त दृश्य हटाउँ|दा पनि फिल्मलाई केही फरक नपर्ने नि`र्माण युनिटले जनाएको छ । ‘निर्माता सुनिल कुमार थापाले भने दुर्गेश हट्ने नह`ट्ने अहिले निर्णय नभएको बताए ।

‘दुर्गेशको फिल्ममा सानो भुमिका हो । उनी भएपनि नभएपनि केही फरक पर्दैन’ थापाले भने ‘ पिःल्मको लागि हिजो एक र्याप गीत राख्ने भएपछि दुर्गेश हटाइ`एको ह`ल्ला भएको छ ।’ दुर्गेश`को बिषयमा केही दिनमा निर्णय हुने निर्माता थापा`को भनाई रहेको छ ।

भिडियो हेरौं…

प्रतिकृया दिनुहोस्