Wednesday, June 7

कता हराए शिशिर भण्डारी ? अष्ट्रेलियामा ४० दिनदेखि यस्तो अवस्थामा रहेछन्- ल्याए यस्तो (भिडियो हेर्नुस)

May 8, 2022 665

चर्चित युटुब च्यानल नयाँ नयाँ न्युज नेपालमा दुई महिनादेखि कुनै पनि भिडियो प्रसरण भएको छैन ।

शिशिर भण्डारीको लोकप्रिय यस च्यानलमा किन भिडियो आएन ? यसका सन्चालक कलाकार तथा सँचारकर्मी शिशिर भण्डारी कहाँ हराए ? शिशिरलाई हिजो आज सामाजिक सन्जालमा यस्तै प्रश्नहरु आउने गर्दछन् ।

वास्तवमा शिशिर यतिबेला अष्ट्रेलियामा छन् । उनी एक साँगितिक कार्यक्रमका लागि मार्च १८ मा अष्ट्रेलियामा गएका थिए । त्यसपछि कार्यक्रमहरुको चाप बढेपछि बिगत ४५ दिनभन्दा बढि देखि उनी उतै छन् । शिशिर यहि मे १९ मा नेपाल फर्कदैछन् ।

यसैबिच अष्ट्रेलियाबाट शिशिरको एउटा फोटो बाहिरियो । जुन फोटोमा शिरि बाटोमा बसेर डलर माग्दै गरेको अवस्थामा देखिन्थे । उनलाई त्यो फोटो र भिडियोलाई लिएर पनि धेरैले प्रश्न गरे । वास्तवमा यो फोटो र भिडियोको वास्तविकता अर्कै थियो ।

शिशिर अष्ट्रेलियामा रहेका नेपालीहरुको समसामयिक कथामा आधारित सर्ट फिल्म सम्बन्धमा अभिनय गरिरहँदा उनको उक्त फोटो र भिडियो कैद भएको थियो । शिशिर होलीको कार्यक्रमका लागि अष्ट्रेलिया पुगेका थिए । उनले त्यसपछि सिड्नी, मेलवर्न, एडिलेड र ब्रिजबेनमा साँगीतक र सामाजिक कार्यक्रमहरु सम्पन्न गरे ।

शिशिरको यो भिडयो हेर्नुस

प्रतिकृया दिनुहोस्