Monday, March 20

विराटनगर महानगरपालिकामा ६७.३५ प्रतिशत मत खस्यो, कुन वडामा कति ? हेर्नुस्

May 13, 2022 544

स्थानिय तहको निर्वाचन २०७९ को मतदानको दिन विराटनगर महानगरपालिकामा ६७.३५ प्रतिशत मत खसेको छ। शुक्रबार सम्पन्न भएको निर्वाचनमा विराटनगर महानगरपालिकाको कुल मतदाता १३३१४२ मध्य ८९७०८ जनाले निर्वाचनमा मतदान गरेको पाईएको छ ।

विराटनगर महानगरपालिकाको १९ वटा वडा मध्य वडा नं १ मा ५२९१ मत , वडा नं २ मा ३९२५ मत , वडा नं ३ मा ६५६१ मत , वडा नं ४ मा ७४५४ , वडा नं ५ मा ५६९१ मत , वडा नं ६ मा ७१९३ मत , वडा नं ७ मा २९१६ मत , वडा नं ८ मा ५४१० मत र वडा नं ९ मा ३७४० मत खसेको थियो ।

त्यसतै , वडा नं १० मा ४४८० मत , वडा नं ११ मा ४६३० मत , वडा नं १२ मा ६१४९ मत , वडा नं १३ मा २७१९ मत , वडा नं १४ मा ४७६४ मत , वडा नं १५ मा ५५८३ मत , वडा नं १६ मा २७८५ मत , वडा नं १७ मा ३९०९ मत , वडा नं १८ मा ३५४४ मत र वडा नं १९ मा २९६४ मत खसेको पाईएको छ ।

निर्वाचन सम्पन्न भए लगतै विराटनगरको सबै मतदान स्थल बाट मतपेटिकाहरू शिलबन्दी गरेर मतगणना स्थल आदर्श माध्यमिक विद्यालय ल्याईको छ।

विराटनगर महानगरपालिकाको मतगणना शुक्रबार बाटै थाल्ने निर्वाचन आयोगले तयारी गरेको छ ।-हाम्रो बिराटनगरबाट।

प्रतिकृया दिनुहोस्